PUHZ-SHW112 YAA
  • Afbeelding-PUHZ-SHW112
  • Afbeelding-PUHZ-SHW112
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Verwarmingsvermogen bij 7/35°C volgens EN 14511
11.2 kW
Max. Verwarmingsvermogen bij -10/35°C
12.2 kW
COP bij -10/35°C
2.37
COP bij 7/35°C volgens EN 14511
4.46
Koelvermogen bij 35/18°C volgens EN 14511
4.10 - 14.80 kW
Minimaal koelvermogen A20/W18
4.4 kW
Elektrische gegevens
Aansluitspanning
400 V
Afzekering (traag)
16 A
Begrenzing max. opgenomen elektrisch vermogen
13 A
Met elektrisch verwarmingselement
Nee
Technische gegevens
PED Categorie
Artikel 4 lid 3
Type koudemiddel (GWP)
R410a (1975)
Koudemiddelinhoud
4.6 kg
Max. leidinglengte
75 m
Max. hoogteverschil
30 m
Geluidsprestaties
Geluidsprestatieniveau buitenunit (volgens EN 12102 bij 0/35 °C)
60 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit volgens EN 12102 bij 0/35 °C op 1 m. afstand
47 dB
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 5/8"
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
1020 × 1050 × 480 mm
Gewicht buitenunit
128 kg
Uitvoering & werking
Geschikt voor warm tapwater
Ja
Geschikt voor actieve koeling
Ja
Overige gegevens
Beschermingsgraad (IP) buitenunit
IP24
Documentatie van PUHZ-SHW112 YAA
Selectie downloaden
Opstelbalken, frames en muursteunen
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x1000 mm
Big Foot Fix-it Foot 1000 High Bloc (under)
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x600 mm