ERPT30X-VM2EE
  • Afbeelding-ERPT30X
  • Afbeelding-ERPT30X
  • Verwarming, koeling en warmtapwater
  • Geïntegreerde boiler van 300 liter
  • Alles-in-één design
  • Touchscreen bediening
  • Geavanceerde FTC7-regeling voor optimale prestaties
Let op: Bij toepassing van de hoofdbediening als ruimtethermostaat dient een inbouwdoos 30mm te worden toegepast.
Kenmerken
Documentatie
Opties
Elektrische gegevens
Exporteren
Voeding, fase & frequentie (Monoblock)
230V / 1 / 50 Hz
Afzekering apparaat
16 A
Begrenzing max. opgenomen elektrisch vermogen
1.95 A
Aansluiting voeding
via buitenunit
Afzekering elektrisch verwarmingselement
16 A
Aansluiting voeding elektrisch element
op binnenunit
Technische gegevens
Max. verwarmingsaanvoertemperatuur
75 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau volgens EN 12102 bij 0/35°C op 1 m. afstand
29 dB
Afmetingen & aansluitingen
Afmetingen (HxBxD)
2050 × 595 × 680 mm