LBK-M200I 0-10V (R32) SET
  • Afbeelding-LBK-set
  • Afbeelding-PAC-IF013-B-E
  • Afbeelding-PUZ-M200YKA
  • Afbeelding-LBK-set
  • Afbeelding-PAC-IF013-B-E
  • Afbeelding-PUZ-M200YKA
Mr.Slim standaard inverter warmtepomp -20,0/+22,4 kW (R32)
i.c.m. PAC-(S)IF013 IF-E
Regeling o.b.v. externe aansturing d.m.v. 0-10V of Modus
Nom. capaciteit koelen: 20,0 kW
Nom. capaciteit verwarmen (+7°C): 22,4 kW
Nom. capaciteit verwarmen (-10°C): 13,7 kW
Luchthoeveelheid bij 1 unit (min/nom): 1.956 / 4.032 m³/h
Luchthoeveelheid bij 1 unit (max): 8.064 m³/h
Luchthoeveelheid bij 2-5 units (max): 17.741 m³/h
Luchthoeveelheid bij 6 units (max): 21.289 m³/h
Luchtaanzuigtemperatuur koelen: 15 - 32°C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 1 unit): 0 - 28°C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 2-6 units): 5 - 28°C
Inhoud dx-blok:
- minimaal: 2,0 liter
- bij 30m leidingwerk: 6,0 liter
- bij 20m leidingwerk: 7.8 liter
- bij 10m leidingwerk: 9,6 liter
Algemene gegevens:
Koudemiddel: R32
Verdampingstemperatuur: 10,0°C
Oververhitting: 5 K
Condensatietemperatuur: 45°C
Onderkoeling: 5 K
Max. werkdruk: 41,5 bar
Max. drukverlies dx-blok: 0,03MPa
Let bij CO2 sturing LBK op minimale luchthoeveelheid per warmtepomp.
Deze set bestaat uit de volgende producten:
Master Interface Board tbv Mr.Slim op DX
PAC-IF013 B-E
Product bekijken
Mr. Slim Standaard Inverter buitenunit 19,0 kW (R32)
PUZ-M200 YKA
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
20 kW
Verwarmingscapaciteit
22.4 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
13.7 kW
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
400V / 3~N+a / 50 Hz
Maximaal opgenomen vermogen
14 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
22.5 A
Afzekering apparaat
25 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Voorgevuld tot x meter leidinglengte
30 m
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
70 m
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet koelen
1956.00 - 4032.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
1956.00 - 4032.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
8400 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-20.00 - 21.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
59 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
62 dB(A)
Geluidsniveau buitenunit (bij nachtverlaging op 1m)
56 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
78 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 1"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
278 x 336 x 69 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
1338 × 1050 × 330 mm
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Overig
Kleur binnenunit
Wit
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Ja (-15°C)
Met draadloze afstandsbediening
Nee
Met afstandsbediening
Ja
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Nee
Met geurfilter
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Overige gegevens
Gewicht buiten-unit
129 kg
Gewicht interface
2.5 kg
Bekabeling tussen interface en buiten-unit
4x 1,5mm²
Condensatietemperatuur
45 °C
Inhoud dx-blok bij 10 meter leidingwerk
9.6 l
Inhoud dx-blok bij 20 meter leidingwerk
7.8 l
Inhoud dx-blok bij 30 meter leidingwerk
6 l
Luchtaanzuigtemperatuur koelen
15 - 32 °C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 1 unit)
0 - 28 °C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 2-6 units)
5 - 28 °C
Luchthoeveelheid bij 1 unit (max)
8064 m3/h
Luchthoeveelheid bij 1 unit (min/nom)
Luchthoeveelheid bij 2-5 units (max)
Luchthoeveelheid bij 6 units (max)
Max. drukverlies dx-blok
0,03 MPa
Max. werkdruk
41.5 bar
Minimale inhoud dx-blok
2 l
Onderkoeling
5 K
Oververhitting
5 K
SCOP-buiten unit
4.2
Verdampingstemperatuur
10 °C