SMO-ZM60K SET
  • Afbeelding-SMO-ZM60K-SET
  • Afbeelding-S-MT-G00-F1-O-006-K
  • Afbeelding-PUZ-ZM60-VHA
  • Afbeelding-SMO-ZM60K-SET
  • Afbeelding-PUZ-ZM60-VHA
S-MEXT Upflow ZM60 basis set
Deze set bestaat uit de volgende producten:
s-MEXT-G00 3D Upflow-unit 6,8 kW basis (R32)
S-MT-G00-F1-O-006-K
Product bekijken
Mr. Slim Power Inverter 6,0 kW buitenunit (R32)
PUZ-ZM60 VHA
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Maximale stroomsterkte binnendeel
2.4 A
Koelcapaciteit
6.82 kW
EER (koeling)
4.67
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
230V / 1~N+a / 50 Hz
Maximaal opgenomen vermogen
3.9 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
19 A
Aansluiting voeding
Op binnen- & buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
2x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
55 m
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet koelen
0.00 - 2000.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
3300 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
0.00 - 53.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
69 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
47 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
67 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 5/8"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
1980 x 600 x 500 mm
Gewicht binnenunit
103 kg
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
19 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
943 × 950 × 330 mm
Gewicht buitenunit
70 kg
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Alleen koelen
Model (binnenunit)
Vloer
Kleur binnenunit
Grijs
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Ja (-15°C)