EAHV-P900YAF
  • Afbeelding-EAHV-P900YAF
    Nooit meer leverbaar.
  • Afbeelding-EAHV-P900YAF
Chiller koelen/verwarmen 90kW (R410A)
geschikt voor externe header
Nominaal vermogen koelen/verwarmen: 90 kW
- bij koeling 35°C/24°CNB Tuit 7°C en Tin 12°C
- bij verwarming 7°C/6°CNB Tuit 45°C en Tin 40°C
Afmetingen (HxBxD): 2450 x 2250 x 900 mm
Gewicht (netto): 987 kg
Geluidsdruk op 1m: 65 dB(A) (Geluidsvermogen 77 dB(A))
Diameter wateraansluiting in/uit: DN50 (uitw. 60,3mm)
Extern koppelbaar tot max. 6 units op 1 regeling
Volumestroom water min/max: 7,7~25,8 m³/h
Minimaal benodigde systeeminhoud: 780 liter
Fabrieksvulling: 2x19 kg (volledig voorgevuld)
Optioneel leverbaar bronze waterfilter: YS-50A (Rc2)
Exclusief flow switch
Exclusief pomp
De meldcode van deze set voor de ISDE subsidie is: KA22269.
Kenmerken
Documentatie
Opties
Subsidie
Exporteren
ISDE meldcode
KA22269
Vermogen & prestaties
Verwarmingsvermogen bij 7/35°C volgens EN 14511
90 kW
COP bij 7/35°C volgens EN 14511
4.81
Koelvermogen bij 35/18°C volgens EN 14511
0.00 - 96.12 kW
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie (Monoblock)
380.00 - 415.00V / 3 / 50/60 Hz
Begrenzing max. opgenomen elektrisch vermogen
61 A
Technische gegevens
Type koudemiddel
R410a
Max. verwarmingsaanvoertemperatuur
55 °C
Luchthoeveelheid
4620.00 - 27720.00 m³/h
Geluidsprestaties
Geluidsvermogen (Lwa) volgens EN 12102 bij 0/35°C
77 dB
Geluidsdrukniveau volgens EN 12102 bij 0/35°C op 1 m. afstand
65 dB
Afmetingen & aansluitingen
Afmetingen (HxBxD)
2450 × 2250 × 900 mm