PUZ-ZM125 YKA
  • Afbeelding-PUZ-ZM125-YKA
    Nooit meer leverbaar.
  • Afbeelding-PUZ-ZM125-YKA
Mr. Slim Power Inverter Warmtepomp (R32)
Koelvermogen: 12,5 kW
Verwarmingsvermogen: 14,0 kW
Nominale koudemiddelvulling: 4,0 kg (YKA2 3,6kg)
Voorgevuld tot: 30m (YKA2 40m)
Extra vulling: 40g/m
Dit product is vervangen door:
Mr.Slim R32 Power Inverter buitenunit 12,5 kW (YDA)
PUZ-ZM125 YDA
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
5.50 - 14.00 kW
EER (koeling)
3.7
Verwarmingscapaciteit
5.00 - 16.00 kW
COP (verwarming)
3.81
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
400V / 3~N+a / 50 Hz
Maximale stroomsterkte (MCA)
9 A
Afzekering apparaat
16 A
Technische gegevens
PED categorie in overeenstemming met 2014/68/EU
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
4 kg
Voorgevuld tot x meter leidinglengte
40 m
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
100 m
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet buitendeel
7200 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-20.00 - 21.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau koelen
47.00 - 50.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau verwarmen
52 dB(A)
Geluidsvermogenniveau
70 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 5/8"
Afmetingen (HxBxD)
1338 × 1050 × 330 mm