PURY-EM400 YNW-A
  • Afbeelding-PURY-EM400-YNW-A
  • Afbeelding-PURY-EM400-YNW-A
City-Multi Hybride R2-buitenunit High COP 45,0 kW (R32)
Koeling 45,0 kW / Verwarming 50,0 kW / verwarming bij -10 38,2 kW
Geschikt voor R2-systeem: Nee
Geschikt voor Hybride R2-systeem: Ja
i.c.m. CMB-WM BC-controllers (min. 2x main toepassen!)
PED categorie: III
Kenmerken
Documentatie
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit totaal
13.50 - 45.00 kW
EER / SEER (koeling)
3.25 / 6.6
Verwarmingscapaciteit totaal
15.00 - 50.00 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
36.5 kW
COP / SCOP (verwarmen)
3.6 / 3.5
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
400V / 3~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
13.84 / 13.88 kW
Maximaal opgenomen vermogen
22.4 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
35.9 A
Afzekering apparaat
40 A
Technische gegevens
PED categorie in overeenstemming met 2014/68/EU
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
8 kg
Max. hoogteverschil
50 m
Luchtdebiet buitendeel
18900 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-5.00 - 52.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-20.00 - 15.50 °C
Aantal koelcircuits (compressoren)
1
Max. leidinglengte per circuit
110 m
Externe statische druk
0/30/60/80 Pa Pa
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau koelen
65 dB(A)
Geluidsdrukniveau verwarmen
69 dB(A)
Geluidsvermogenniveau
83.00 - 88.00 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
Afmetingen (HxBxD)
1858 × 1240 × 740 mm