WSH-LN35I DIAMOND VGV SET
  • Set-diamond-wit2-35-png
  • Afbeelding-MSZ-LN35VGV
  • Afbeelding-infrarood-afstandsbediening-Pearl-White
  • Afbeelding-MUZ-LN35-VG
  • Set-diamond-wit2-35-png
  • Afbeelding-MSZ-LN35VGV
  • Afbeelding-MUZ-LN35-VG
Deze set bestaat uit de volgende producten:
RAC Diamond 3,5 kW wandunit Pearl White
MSZ-LN35 VGV
Product bekijken
RAC inverter buitenunit (R32)
MUZ-LN35 VG
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
0.80 - 4.00 kW
EER / SEER (koeling)
4.27 / 9.5
Energie-efficiëntieklasse koelen
A+++
Jaarlijks energieverbruik koelen (Hce=350 uur - vollast)
129 kWh
Verwarmingscapaciteit
0.90 - 6.30 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
3.6 kW
COP / SCOP (verwarmen)
4.88 / 5.1
Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden
A+++
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
230V / 1~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
0.82 / 0.82 kW
Maximaal opgenomen vermogen
2 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
9.9 A
Afzekering apparaat
10 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
0.85 kg
Extra vulling per meter leidinglengte
20 g
Max. leidinglengte
20 m
Max. hoogteverschil
12 m
Aantal ventilatiesnelheden
5
Luchtdebiet koelen
282.00 - 780.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
270.00 - 834.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
2058 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-10.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-15.00 - 24.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
19.00 - 43.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen
19.00 - 45.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
58 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
49 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
50 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
61 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
307 x 890 x 233 mm
Gewicht binnenunit
15.5 kg
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
16 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
550 × 800 × 285 mm
Gewicht buitenunit
34 kg
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Wand (hoog)
Kleur binnenunit
Wit
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Nee (-10°C)
Met draadloze afstandsbediening
Ja
Met afstandsbediening
Nee
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Met geurfilter
Nee
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Documentatie van WSH-LN35I DIAMOND VGV SET
Selectie downloaden
Documentatie van componenten
Selectie downloaden
Documentatie van opties
Installatie en montagematerialen
Dubbel geisol. koelleiding 1/4 - 3/8 op rol (20m)
RVS Flare adapter 1/4 (24)
RVS Flare adapter 3/8 (35)
ABB werkschakelaar 3P/25A/400V IP65
Wartel M25
Siccom condenswaterpomp Flowatch 2 - 10 mtr - 15 ltr/u
Opstelbalken, frames en muursteunen
RODIGAS muursteun 70 + 70 kg - 800 x 375 x 420 mm
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x600 mm