WSH-LN60I DIAMOND SET
  • Set-diamond-matwit-60-png
  • Afbeelding-MSZ-LN60VGW
  • Afbeelding-infrarood-afstandsbediening-Natural-White
  • Afbeelding-MUZ-LN60-VG
  • Set-diamond-matwit-60-png
  • Afbeelding-MSZ-LN60VGW
  • Afbeelding-MUZ-LN60-VG
Deze set bestaat uit de volgende producten:
RAC Diamond 6,0 kW wandunit Natural White
MSZ-LN60 VGW
Product bekijken
RAC inverter buitenunit (R32)
MUZ-LN60 VG
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
1.40 - 6.90 kW
EER / SEER (koeling)
3.41 / 7.5
Energie-efficiëntieklasse koelen
A++
Jaarlijks energieverbruik koelen (Hce=350 uur - vollast)
285 kWh
Verwarmingscapaciteit
1.80 - 9.30 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
6 kW
COP / SCOP (verwarmen)
3.76 / 4.6
Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden
A++
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
230V / 1~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
1.79 / 1.81 kW
Maximaal opgenomen vermogen
3.2 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
15.2 A
Afzekering apparaat
16 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
1.25 kg
Extra vulling per meter leidinglengte
20 g
Max. leidinglengte
30 m
Max. hoogteverschil
15 m
Aantal ventilatiesnelheden
5
Luchtdebiet koelen
426.00 - 942.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
396.00 - 942.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
3006 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-10.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-15.00 - 24.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
29.00 - 49.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen
29.00 - 49.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
65 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
55 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
55 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
65 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
307 x 890 x 233 mm
Gewicht binnenunit
15 kg
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
16 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
880 × 840 × 330 mm
Gewicht buitenunit
53 kg
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Wand (hoog)
Kleur binnenunit
Wit
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Nee (-10°C)
Met draadloze afstandsbediening
Ja
Met afstandsbediening
Nee
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Met geurfilter
Nee
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Documentatie van WSH-LN60I DIAMOND SET
Selectie downloaden
Documentatie van componenten
Selectie downloaden
Documentatie van opties
Installatie en montagematerialen
Dubbel geisol. koelleiding 1/4 - 1/2 op rol (20m)
RVS Flare adapter 1/4 (24)
RVS Flare adapter 1/2 (30)
ABB werkschakelaar 3P/25A/400V IP65
Wartel M25
Siccom condenswaterpomp Flowatch 2 - 10 mtr - 15 ltr/u
Opstelbalken, frames en muursteunen
RODIGAS muursteun 100 + 100 kg - 1000 x 560 x 550 mm
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x1000 mm