WSH-EFM42WI ZEN DESIGN ZWA SET
  • Afbeelding-WSH-EFM42Wi-SET-ZEN-ZWART
  • Afbeelding-MSZ-EF42VGKB
  • Afbeelding-MUZ-EF42-VG
  • Afbeelding-MSZ-EF42VGKB
  • Afbeelding-MUZ-EF42-VG
Deze set bestaat uit de volgende producten:
RAC Design 4,2 kW wandunit zwart incl. wifi
MSZ-EF42 VGKB
Product bekijken
RAC Design Inverter 4,2 kW buitenunit (R32)
MUZ-EF42 VG
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
0.90 - 4.60 kW
EER / SEER (koeling)
3.5 / 7.9
Energie-efficiëntieklasse koelen
A++
Jaarlijks energieverbruik koelen (Hce=350 uur - vollast)
186 kWh
Verwarmingscapaciteit
1.30 - 6.30 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
4 kW
COP (verwarming)
3.71
SCOP (verwarming)
4.6
Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden
A++
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
230V / 1~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
1.2 / 1.46 kW
Maximaal opgenomen vermogen
2.1 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
10 A
Afzekering apparaat
12 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Voorgevuld tot x meter leidinglengte
7 m
Extra vulling per meter leidinglengte
20 g
Max. leidinglengte
20 m
Max. hoogteverschil
12 m
Aantal ventilatiesnelheden
5
Luchtdebiet koelen
348.00 - 672.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
330.00 - 792.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
2058 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-10.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-15.00 - 24.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
28.00 - 43.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen
28.00 - 48.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
60 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
50 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
51 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
62 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
1/4" - 3/8"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
299 x 885 x 195 mm
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
16 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
550 × 800 × 285 mm
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Wand (hoog)
Kleur binnenunit
Zwart
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Nee (-10°C)
Met draadloze afstandsbediening
Ja
Met afstandsbediening
Nee
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Met geurfilter
Nee
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Documentatie van WSH-EFM42WI ZEN DESIGN ZWA SET
Selectie downloaden
Documentatie van componenten
Selectie downloaden
Documentatie van opties
Installatie en montagematerialen
Dubbel geisol. koelleiding 1/4 - 3/8 op rol (20m)
RVS Flare adapter 1/4 (24)
RVS Flare adapter 3/8 (35)
ABB werkschakelaar 3P/25A/400V IP65
Wartel M25
Siccom condenswaterpomp Flowatch 2 - 10 mtr - 15 ltr/u
Opstelbalken, frames en muursteunen
RODIGAS muursteun 70 + 70 kg - 800 x 375 x 420 mm
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x600 mm