WSH-M100I BEDRAAD SET
  • Afbeelding-WSH-M100i-bedraad
  • Afbeelding-PKA-M100-KAL
  • Afbeelding-PAR-41MAA
  • Afbeelding-PAR-41MAA-contrast
  • Puz-m100ka-png
  • Afbeelding-WSH-M100i-bedraad
  • Afbeelding-PKA-M100-KAL
  • Afbeelding-PAR-41MAA
  • Puz-m100ka-png
Unieke eigenschappen
-Verkrijgbaar in 400 Volt-uitvoering
Deze set bestaat uit de volgende producten:
Mr. Slim Standaard 10,0 kW wandunit
PKA-M100 KAL
Product bekijken
Connector t.b.v. bedrade bediening
PAC-SH29 TC-E
Product bekijken
Mr. Slim Standaard Inverter 10,0 kW buitenunit
PUZ-M100 YKA
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
4.00 - 10.40 kW
EER / SEER (koeling)
3.23 / 5.8
Energie-efficiëntieklasse koelen
A+
Jaarlijks energieverbruik koelen (Hce=350 uur - vollast)
572 kWh
Verwarmingscapaciteit
2.80 - 12.50 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
6.8 kW
COP / SCOP (verwarmen)
3.41 / 4
Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden
A+
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
400V / 3~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
2.94 / 3.28 kW
Maximaal opgenomen vermogen
7.5 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
12.1 A
Afzekering apparaat
16 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
3.1 kg
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
55 m
Max. hoogteverschil
30 m
Aantal ventilatiesnelheden
3
Luchtdebiet koelen
1200.00 - 1560.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
1200.00 - 1560.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
4740 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-15.00 - 21.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
41.00 - 49.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen
41.00 - 49.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
65 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
51 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
54 dB(A)
Geluidsniveau buitenunit (bij nachtverlaging op 1m)
49 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
70 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
365 x 1170 x 295 mm
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
16 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
981 × 1050 × 330 mm
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Wand (hoog)
Kleur binnenunit
Wit
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Ja (-15°C)
Met draadloze afstandsbediening
Nee
Met afstandsbediening
Ja
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Met geurfilter
Nee
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Documentatie van WSH-M100I BEDRAAD SET
Selectie downloaden
Documentatie van componenten
Selectie downloaden
Documentatie van opties
Installatie en montagematerialen
Dubbel geisol. koelleiding 3/8 - 5/8 op rol (20m)
RVS Flare adapter 3/8 (35)
RVS Flare adapter 5/8 (24)
ABB werkschakelaar 4P/25A/400V IP65
Wartel M25
Siccom condenswaterpomp Flowatch 2 - 10 mtr - 15 ltr/u
Condensafvoerset PUZ-ZM60-250YKA / PUZ-M-YKA / PUMY-(S)P-YKM
Fan Motor 30Pa externe statische druk
Opstelbalken, frames en muursteunen
RODIGAS muursteun 70 + 70 kg - 1000 x 375 x 550 mm
Regeltechniek en externe koppelingen
EIB Controller Interface
Modbus server tbv split inverter
Adapter storing/in bedrijf / Voeding 12V residentiële WTW