KTH-M140I (EXCL. POMP) SET
  • Afbeelding-KTH-M140I-EXCL-POMP-SET
  • Afbeelding-PEAD-M50JAL
  • Afbeelding-PAR-41MAA
  • Afbeelding-PAR-41MAA-contrast
  • Afbeelding-MSDT-111R3-E
  • Puz-m140yka-png
  • Afbeelding-PEAD-M50JAL
  • Afbeelding-PAR-41MAA
  • Afbeelding-MSDT-111R3-E
  • Puz-m140yka-png
Deze set bestaat uit de volgende producten:
Mr. Slim Standaard 5,0 kW kanaalunit excl. pomp
3× PEAD-M50 JAL
Product bekijken
MSDT-111 R3-E
Product bekijken
Mr. Slim Standaard Inverter 14,0 kW buitenunit
PUZ-M140 YKA
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit totaal
0.00 - 13.40 kW
Verwarmingscapaciteit totaal
0.00 - 16.00 kW
Elektrische gegevens
Maximale stroomsterkte (MCA)
15.55 A
Afzekering apparaat
16 A
Aansluitspanning (systeem)
400 V
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Voeding, fase & frequentie buitendeel
400V / 3~N+a / 50 Hz
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
3.6 kg
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet buitendeel
5520 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-15.00 - 21.00 °C
Aantal koelcircuits (compressoren)
1
Min. leidinglengte per circuit
2 m
Max. leidinglengte totaal
65 m
Aantal binnenunits totaal
3
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
26.00 - 35.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
0.00 - 59.00 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
Geluidsniveau buitenunit (bij nachtverlaging op 1m)
53 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
Afmetingen & aansluitingen
Nom. diameter vloeistofleiding
3/8"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
250 x 900 x 732 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
981 × 1050 × 330 mm