SMU-ZM100YDA-KHB
  • Afbeelding-SMU-ZM100YDA-KHB
  • Afbeelding-S-MT-G00-F1-U-009-KHB
  • Afbeelding-PUZ-ZM100-YDA
  • Afbeelding-SMU-ZM100YDA-KHB
  • Afbeelding-PUZ-ZM100-YDA
s-MEXT 3D Downflow ZM100YDA-KHB incl. e-heater en bevochtiger
Deze set bestaat uit de volgende producten:
s-MEXT-G00 3D Downflow-unit 10,1 kW incl. opties (R32)
S-MT-G00-F1-U-009-KHB
Product bekijken
Mr.Slim R32 Power Inverter buitenunit 10,0 kW (YDA)
PUZ-ZM100 YDA
Product bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
10.1 kW
Verwarmingscapaciteit
1.30 - 2.60 kW
Elektrische gegevens
Frequentie
50 Hz
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
3.6 kg
Voorgevuld tot x meter leidinglengte
40 m
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
100 m
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet koelen
0.00 - 2500.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
4800 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-20.00 - 46.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau binnenunit koelen
0.00 - 57.00 dB(A)
Geluidsvermogenniveau binnenunit
73 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
44 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
48 dB(A)
Geluidsniveau buitenunit (bij nachtverlaging op 1m)
38 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
63 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 5/8"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
1980 x 600 x 500 mm
Gewicht binnenunit
115 kg
Uitwendige buisdiameter condensafvoer
19 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
870 × 1100 × 460 mm
Gewicht buitenunit
114 kg
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Vloer
Kleur binnenunit
Grijs
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Ja (-15°C)
Met draadloze afstandsbediening
Nee
Met afstandsbediening
Ja
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Met geurfilter
Nee
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Documentatie van SMU-ZM100YDA-KHB
Documentatie van componenten
Selectie downloaden
Overig
Assistentie inbedrijfstelling s-MEXT
Regeltechniek en externe koppelingen
Externe (buiten)voeler
ModBUS RS485 Seriële kaart
RS232 Seriële kaart
BACnet Ethernet kaart (SNMP-TCP/IP)
GSM SMS-module
Brandmelder
Direct Vrije koeling Management (i.c.m. 4666+P034+P161)
M-net communicatie interface tbv PUZ-ZM100-140YDA
Plenums, filters, kanaalwerk, slangen en roosters
Veerbelaste terugslagklep aanzuig - of uitblaassectie (F1)
Uitblaasplenum Down-/Upflow 3-zijdig (F1)
Uitblaasplenum Down-/Upflow 3-zijdig brandwerend (F1)
Uitblaasplenum Down-/Upflow recht met geluidsdemper (F1)
Uitblaasplenum Down-/Upflow voorzijde met geluidsdemper (F1)
Aanzuigplenum Downflow recht (F1)
Aanzuigplenum Downflow recht brandwerend (F1)
Aanzuigplenum Downflow recht met geluidsdemper (F1)
Aanzuigplenum Downflow t.b.v. vrije koeling (F1)
Installatie en montagematerialen
Opstelframe Down-/Upflow hoogte 255-350mm (F1)
Opstelframe Down-/Upflow hoogte 355-450mm (F1)
Air Outlet Guide tbv PUZ-ZM100-140YDA
Air Protection Guide tbv PUZ-ZM100-140YDA
Drain socket tbv PUZ-ZM100-140YDA
Centralized drain pan tbv PUZ-ZM100-140YDA
Coaten en spuiten
Progreen coating ten behoeve van PUZ-ZM100
Opstelbalken, frames en muursteunen
Big Foot Fix-it Foot Mini 2x1000 mm