LBK-ZM125I 0-10V (R32) SET
  • Puz-zm125yka-png
    Nooit meer leverbaar.
  • Afbeelding-PAC-IF013-B-E
    Nooit meer leverbaar.
  • Puz-zm125yka-png
  • Afbeelding-PAC-IF013-B-E
Mr.Slim power inverter warmtepomp -12,5/+14,0 kW (R32)
i.c.m. PAC-(S)IF013 IF-E
Regeling o.b.v. externe aansturing d.m.v. 0-10V of Modbus
Nom. capaciteit koelen: 12,5 kW
Nom. capaciteit verwarmen (+7°C): 14,0 kW
Nom. capaciteit verwarmen (-10°C): 8,4 kW
Luchthoeveelheid bij 1 unit (min/nom): 1.290 / 2.520 m³/h
Luchthoeveelheid bij 1 unit (max): 5.040 m³/h
Luchthoeveelheid bij 2-5 units (max): 11.008 m³/h
Luchthoeveelheid bij 6 units (max): 13.306 m³/h
Luchtaanzuigtemperatuur koelen: 15 - 32°C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 1 unit): 0 - 28°C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 2-6 units): 5 - 28°C
Inhoud dx-blok:
- minimaal: 1,25 liter
- bij 30m leidingwerk: 3,75 liter
- bij 20m leidingwerk: 4,65 liter
- bij 10m leidingwerk: 5,55 liter
Algemene gegevens:
Koudemiddel: R32
Verdampingstemperatuur: 10,0°C
Oververhitting: 5 K
Condensatietemperatuur: 45°C
Onderkoeling: 5 K
Max. werkdruk: 41,5 bar
Max. drukverlies dx-blok: 0,03MPa
Deze set is vervangen door:
Mr.Slim LBK PAC-(S)IF013 interface power inv.12,5kW YDA R32
LBK-ZM125YDA
Set bekijken
Kenmerken
Documentatie
Opties
Vermogen & prestaties
Exporteren
Koelcapaciteit
12.5 kW
Verwarmingscapaciteit
14 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10 graden
8.5 kW
Elektrische gegevens
Voeding, fase & frequentie
400V / 3~N+a / 50 Hz
Nominaal opgenomen vermogen (koelen/verwarmen)
3.18 / 3.56 kW
Maximaal opgenomen vermogen
5.6 kW
Maximale stroomsterkte (MCA)
9 A
Afzekering apparaat
16 A
Aansluiting voeding
Op buiten-unit
Bekabeling tussen buiten- en binnen-unit
4x 1,5mm²
Technische gegevens
Type koudemiddel (GWP)
R32 (675)
Koudemiddelinhoud
4 kg
Voorgevuld tot x meter leidinglengte
40 m
Extra vulling per meter leidinglengte
40 g
Max. leidinglengte
85 m
Max. hoogteverschil
30 m
Luchtdebiet koelen
1290.00 - 2520.00 m³/h
Luchtdebiet verwarmen
1290.00 - 2520.00 m³/h
Luchtdebiet buitendeel
7200 m3/h
Bedrijfstemperatuur koelen (Dry Bulb)
-15.00 - 46.00 °C
Bedrijfstemperatuur verwarmen (Wet Bulb)
-20.00 - 21.00 °C
Geluidsprestaties
Geluidsdrukniveau buitenunit koelen
50 dB(A)
Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen
52 dB(A)
Geluidsniveau buitenunit (bij nachtverlaging op 1m)
47 dB(A)
Geluidsvermogenniveau buitenunit
70 dB(A)
Afmetingen & aansluitingen
Koelleiding diameters
3/8" - 5/8"
Afmetingen binnen-unit (HxBxD)
278 x 336 x 69 mm
Afmetingen buiten-unit (HxBxD)
1338 × 1050 × 330 mm
Uitvoering & werking
Werkingsprincipe
Koelen en verwarmen
Model (binnenunit)
Overig
Kleur binnenunit
Wit
Inverter gestuurd
Ja
Voorzien van winterregeling
Ja (-15°C)
Met draadloze afstandsbediening
Nee
Met afstandsbediening
Ja
Met klokprogramma/timer
Met luchtzuiveringsfilter
Nee
Met geurfilter
Binnenunit met buitenluchtaansluiting
Overige gegevens
Gewicht buiten-unit
116 kg
Gewicht interface
2.5 kg
Bekabeling tussen interface en buiten-unit
4x 1,5mm²
Condensatietemperatuur
45 °C
Inhoud dx-blok bij 10 meter leidingwerk
5.55 l
Inhoud dx-blok bij 20 meter leidingwerk
4.65 l
Inhoud dx-blok bij 30 meter leidingwerk
3.75 l
Luchtaanzuigtemperatuur koelen
15 - 32 °C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 1 unit)
0 - 28 °C
Luchtaanzuigtemperatuur verwarmen (bij 2-6 units)
5 - 28 °C
Luchthoeveelheid bij 1 unit (max)
5040 m3/h
Luchthoeveelheid bij 1 unit (min/nom)
Luchthoeveelheid bij 2-5 units (max)
Luchthoeveelheid bij 6 units (max)
Max. drukverlies dx-blok
0,03 MPa
Max. werkdruk
41.5 bar
Minimale inhoud dx-blok
1.25 l
Onderkoeling
5 K
Oververhitting
5 K
Verdampingstemperatuur
10 °C